Zmiany w zakładaniu spółek w 2017

Własna firma to marzenie wielu osób. Często jednak osoby chcące prowadzić własny biznes nie decydują się na rejestrację spółki z powodu przekonania, że procedura rejestracyjna jest tak skomplikowana, że nie są w stanie sobie poradzić. Prawdą jest, że założenie spółki wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawnych, ale korzystnym rozwiązaniem jest powierzenie rejestracji w ręce specjalistów. Umożliwia to bezpiecznie otworzenie firmy w kilka dni.

Jeżeli myślą Państwo o założeniu przedsiębiorstwa, to zachęcamy do jak najszybszej rejestracji spółki. Dlaczego? Ostatnio coraz głośniej mówi się o tym, że szykują się zmiany w zakładaniu spółek w 2017. Dotyczą one głównie nadawania VAT spółkom. Wielu przedsiębiorców decydujących się na pozyskanie dla spółki numeru VAT spotka się z odmową. Związane jest to z zaostrzeniem przepisów, które mają wyeliminować pojawiające się oszustwa podatkowe.

Sztab naszych ekspertów zakłada firmy już od wielu lat. Ogrom przedsiębiorców skorzystało z naszych usług. Oferujemy Państwu przeprowadzenie rejestracji spółki w kilka dni. Bezpieczne zakładanie spółek w oparciu o rzetelną wiedzę oraz doświadczenie.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar