Rejestracja spółek w VAT w 2017

Coraz więcej osób decyduje się na otworzenie własnego przedsiębiorstwa. Jedni decydują się na samodzielną rejestrację, drudzy zlecają ją ekspertom, a trzeci kupują gotowe spółki. Każdy sposób jest właściwy, jednak nie każdy wygląda w praktyce tak samo.

Samodzielna rejestracja spółek zwiększa ryzyko wystąpienia błędów podczas dopełniania formalności. Zlecenie założenia spółki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej sprawia, że spółka zostaje zarejestrowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zakup gotowej spółki umożliwia prowadzenie firmy w jeden dzień. Rejestracja spółek w VAT w 2017 może okazać się trudniejsza, ponieważ zaostrzone zostały przepisy dotyczące rejestracji spółki jako płatnika VAT. Wielu przedsiębiorców może spotkać się z odmową urzędu podczas nadawania VAT. Nowości mają na celu zmniejszenie ilości oszustw podatkowych.

Nasza Kancelaria oferuje Państwu kompleksową pomoc w założeniu przedsiębiorstwa. Rzetelne usługi, pozwolą bezpiecznie otworzyć własny biznes w kilka dni. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar