Pozyskiwanie VAT dla spółki 2017

Na założenie spółki w tym roku z pewnością zdecyduje się ogromna liczba osób, ponieważ ilość przedsiębiorców zwiększa się z roku na rok. Chęć samorealizacji oraz możliwość zwiększenia dochodów sprawia, że coraz więcej osób chce pracować „na swoim”. Jak bezpiecznie zarejestrować spółkę?

Założenie firmy poprzedzone powinno być przeprowadzeniem procesu rejestracji spółki. Wiele osób decyduje się na samodzielne zakładanie spółki, jednak zmieniające się przepisy prawne sprawiają, że często w którymś z etapów przyszli przedsiębiorcy gubią się i muszą skorzystać z pomocy specjalisty. Obecnie coraz częściej mówi się, że pozyskiwanie VAT dla spółki 2017 może być trudniejsze po wprowadzeniu nowych przepisów.

Celem zmian jest zmniejszenie liczby występujących oszustw podatkowych poprzez zaostrzenie przepisów VAT. Wiele osób chcących nadać numery VAT dla spółki może spotkać się z odmową urzędu. Zachęcamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą Kancelarią, która przeprowadzi całą procedurę założenia spółki w kilka dni. Dzięki doświadczeniu dokonamy bezpiecznej rejestracji spółki zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar