Zakładanie spółki 2017

Myślą Państwo o założeniu własnego biznesu w tym roku? Jednak proces rejestracji wygląda na dość przerażający oraz skomplikowany? Nie warto obawiać się tego, czemu można bezpiecznie zaradzić. Oferujemy Państwu zakładanie spółki 2017, czyli kompleksową pomoc w rejestracji.

Często przedsiębiorcy decydują się na samodzielną rejestrację, bo chcą zaoszczędzić. Jednak później w praktyce okazuje się, że w trakcie rejestracji pojawiają się komplikacje, które wydłużają proces założenia firmy. Istotna jest solidna znajomość obowiązujących przepisów prawnych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce. Wiedza teoretyczna okazuje się być niewystarczająca, szczególnie wtedy, gdy przepisy prawne nagle uległy zmianie.

W 2017 roku szykują się zmiany, które mogą sprawić, że rejestracja spółki jako płatnika VAT może okazać się trudniejsza. Wynika to z faktu konieczności zaostrzenia przepisów prawnych mających na celu zmniejszenie ilości oszustw podatkowych.

Nasza Kancelaria oferuje Państwu kompleksową pomoc w zakresie zakładania spółek. Przeprowadzimy cały proces w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania szczegółowych informacji.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe