Zmiany w KSH w 2017 roku

Czy zmiany w KSH w 2017 roku wejdą w życie? Z czym związane są planowane zmiany? Osoby, które myślą o rejestracji spółki za pośrednictwem Internetu powinny zapoznać się ze zmianami, które mogą niebawem zostać wprowadzone.

Szykują się zmiany, które zmienią funkcjonowanie Krajowego Rejestru Sądowego. Zmiany wymuszone są przez regulacje prawa Unii Europejskiej. Od czerwca tego roku KRS ma funkcjonować wyłącznie z elektronicznym obiegiem dokumentów. Wszystkie wnioski o wpis i zmianę danych w tym rejestrze będą musiały być składane drogą elektroniczną. Komunikacja między sądem, a stronami ma się odbywać drogą elektroniczną. Od października może zostać zniesiony obowiązek publikowania wpisów do KRS w MSiG.

Kolejna planowana zmiana zobowiązuje przedsiębiorców chcących zarejestrować spółkę do założenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP.

Zachęcamy Państwa do rejestracji spółek już teraz. Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu spółki. Przeprowadzimy całą procedurę rejestracyjną – zapraszamy!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar