Zdalne rejestrowanie spółek z o.o.

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jeszcze do niedawna stanowiła główną wadę danego podmiotu. Wiązała się ona bowiem z koniecznością wypełnienia wielu wniosków i formularzy, a kolejno odwiedzenia szeregu urzędów i instytucji. Wszystko to znacznie przedłużało czas ewidencji i skutecznie odstraszało potencjalnych przedsiębiorców.

Aktualnie istnieje prosty sposób obejścia tych nieudogodnień, a wszystko dzięki specjalistycznej platformie zamieszczonej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Umożliwia ona samodzielne wykonanie procesu rejestracyjnego za pomocą sieci.

Zdalne rejestrowanie spółek z o.o. polega na uzupełnieniu danych w odpowiednich formularzach w formie elektronicznej. Program na podstawie tych danych samodzielnie generuje niezbędne dokumenty, a także umowę.

Jako, iż umowa w formie aktu notarialnego jest opracowana na podstawie ściśle określonego wzorca, przedsiębiorca nie jest zmuszony do skorzystania z usług notariusza, tym samym znacznie ogranicza on opłaty związane z założeniem własnej firmy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe