Rejestracja sp. z o.o. na odległość

Od wielu lat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nieprzerwanie cieszy się wciąż wzrastającą popularnością. Jest to bardzo korzystny wariant do poprowadzenia firmy zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy.

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością założyć może niemal każdy, dodatkowo wymaga niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych.

Największym atutem spółki z o.o. jest jednak ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że jej założyciele nie muszą obawiać o własny majątek w przypadku, gdy spółka zacznie generować straty, gdyż za wszelkie zobowiązania spółka ponosi odpowiedzialność wyłącznie własnym kapitałem.

Dodatkowym ogromnym atutem tego podmiotu jest możliwość skorzystania z platformy rejestracyjnej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Rejestracja sp. z o.o. na odległość pozwala na wręcz natychmiastowe rozpoczęcie działalność gospodarczej. Ewidencja spółki online zajmuje zaledwie 24 godziny i pozwala dopełnić formalności bez konieczności opuszczania ulubionego fotela.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar