Zdalne zakładanie spółki z o.o.

Wiele osób pragnących otworzyć działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zadaje nam pytania, dotyczące możliwości obejścia niedogodności, związanych z samodzielną rejestracją spółki. Oczywiście istnieje taka możliwość, a wszystko dzięki platformie rejestracyjnej dostępnej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

Zdalne zakładanie spółki z o.o. polega na uzupełnieniu niezbędnych wniosków i formularzy za pomocą sieci, a następnie przesłaniu ich do odpowiednich urzędów, przy użyciu wyżej przedstawionej platformy. Program samodzielnie generuje niezbędne umowy, dzięki czemu redukuje również konieczność opłacenia taksy notarialnej, związanej z pracą notariusza.

Zdalne zakładanie spółki z o.o. skraca cały proces do zaledwie jednej doby. Jest to zatem ogromna oszczędność czasu, gdyż warto podkreślić, że rejestracja w sposób tradycyjny trwać może nawet kilka tygodni. W razie wystąpienia jakichkolwiek niejasności zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie wyjaśnią wszelkie niezrozumiałe zagadnienia z zakresu zakładania spółek z o.o.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar