Zakładanie spółki w trybie s24

Pragniesz założyć własną działalność gospodarczą? Marzysz o zaistnieniu w świecie biznesu, sukcesie i pieniądzach?- Osób takich jak Ty jest wiele, wielu też obawia się procesu rejestracji spółki, dlatego rezygnuje ze wcześniejszych zamierzeń. Ty jednak nie musisz bać się, że nie poradzisz sobie z przebrnięciem przez stosy dokumentów i kolejne urzędy. Od teraz wcale nie musisz kompletować akt, tworzyć wniosków i stać w kolejkach.
Rozwiązaniem, które chcę Ci zaproponować jest zakładanie spółki w trybie s24.

Zapewne niejednokrotnie słyszałeś już o możliwości rejestracji spółki przez Internet, pora abyś zwiększył swoją wiedzę na ten temat. Aby założyć firmę w trybie online należy zarejestrować konto w serwisie udostępnianym przez Ministerstwo Sprawiedliwości i wypełnić stosowny wniosek. Jest to czynność niezwykle prosta, aby ją wykonać wystarczy kilkanaście minut. Pytania są bardzo podstawowe, nie wymagają znajomości przepisów prawnych czy specjalistycznej terminologii. Następie wystarczy, że opłacimy kapitał zakładowy w wysokości 5 tysięcy złotych i jedyne co nam pozostanie to czekać 24h na rozpatrzenie naszego wniosku.

Opcja ta dostępna jest od stycznia 2012 roku, skorzystało z niej już wielu businessmanów, Ty powinieneś być kolejnym! Skoro już wiesz na czym polega zakładanie spółki w trybie s24 nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć realizować swoje plany.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe