Zakładanie fundacji Warszawa

Warszawa, czyli stolica Polski, to miejsce, w którym z roku na rok przybywa większa liczba nowych przedsiębiorstw. Coraz częściej dokonywana jest rejestracja fundacji, czyli organizacji pozarządowej. W jakim celu? Jakie działania podejmuje tego rodzaju jednostka?

Fundacja może zostać założona, jeżeli zostanie pokryty tzw. fundusz założycielski. Wniesiony przez fundatora daje możliwość realizacji celów określonych w statucie. Podejmowane przez fundację działania obligatoryjnie muszą być zgodne z podstawowymi interesami Polski.

Ogromną korzyścią mającą zdecydowany wpływ na ilość powoływanych fundacji jest na pewno to, że podmiot ten może zostać zarejestrowany zarówno przez obywateli Polski, jak i obcokrajowców, osoby fizyczne oraz prawne.

Zakładanie fundacji Warszawa to ogromne wsparcie dla osób, które chcą powołać fundację i realizować cele wspierające wyższe dobro. Altruistyczne działania mogą być realizowane ze środków pozyskanych ze zbiórek publicznych oraz dotacji.

Nasza Kancelaria posiada doświadczoną oraz wyspecjalizowaną kadrę, która pomoże przeprowadzić cały proces rejestracji fundacji w krótkim czasie.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar