Jak założyć spółkę zo o?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to idealne rozwiązanie dla początkującego przedsiębiorcy z kilku względów. Po pierwsze, do jej założenia uprawnieni są niemal wszyscy niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Po drugie, wymaga ona niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Inną zaletą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest fakt, że wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę, a wszelkie zobowiązania są regulowane z majątku spółki.

Nasuwa się zatem pytanie jak założyć spółkę zo o? Możemy zrobić to na kilka sposobów: samodzielnie zarejestrować spółkę w poszczególnych urzędach, zarejestrować spółkę przez Internet w trybie S24, skorzystać z usług rejestracyjnych świadczonych przez specjalistów bądź zdecydować się na kupno gotowego podmiotu gospodarczego.

Najlepszą metodą bez wątpienia jest kupno gotowej spółki. Pozwala ona bowiem nabyć gotową jednostkę już w zaledwie 24 godziny. Ponadto nasze obowiązki formalne ograniczają się wówczas do złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe