Wirtualne adresy

Coraz większą popularnością cieszą się firmy prowadzące swoją działalność przez Internet. Do rejestracji działalności gospodarczej, czy też spółki konieczne jest jednak podanie adresu rejestracyjnego. Potencjalni przedsiębiorcy często wykorzystują w tym celu adres zamieszkania, jednak rozwiązanie to może zaszkodzić wizerunkowi przedsiębiorcy, zwłaszcza jeżeli będzie potrzebował zorganizować spotkanie z klientami bądź partnerami biznesowymi.

Adres rejestracyjny uznawany jest za siedzibę firmy. W związku z tym podawany jest na niemal wszystkich dokumentach i rejestrach.

W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług e-biura, które wynajmuje wirtualne adresy. Dzięki tej usłudze przedsiębiorca może zarejestrować swoją działalność pod adresem, pod którym w rzeczywistości mieści się wirtualne biuro. Dzięki temu w zamian za miesięczną opłatę potencjalny przedsiębiorca otrzyma prestiżowo ulokowaną siedzibę.

Co więcej, w ramach usług wirtualnego biura przedsiębiorca będzie mógł również wynająć przestrzeń biurową, salę konferencyjną, a także skorzystać z pakietu usług biurowych.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar