Sporządzanie bilansu i rachunku zysków i strat Kraków

“Sporządzanie bilansu i rachunku zysków i strat Kraków” to oferta naszej firmy, która powstała specjalnie z myślą o Państwach wygodzie. Przygotowanie tych dokumentów jest obowiązkiem, każdego właściciela w przypadku, gdy rozlicza się na zasadach pełnej księgowości. Bilans oraz rachunek zysków i strat są obowiązkowymi elementami sprawozdania finansowego.

Bilans stanowi odzwierciedlenie majątków finansowych przedsiębiorstwa i sporządza się go na początku (bilans otwarcia) oraz na końcu (bilans zamknięcia) okresu sprawozdawczego.

Rachunek zysków i strat informuje przede wszystkim o wyniku finansowym przedsiębiorstwa. Może on być sporządzony w dwóch wariantach: kalkulacyjny i porównawczy.

Sporządzanie bilansu i rachunku zysków i strat nie jest łatwe i może sprawić wiele problemów nowemu przedsiębiorcy. Nasze biuro wychodzi na pomoc takim osobom i oferuje pomoc w tym zakresie. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości zarówno pełnej, jak i uproszczonej. Posiadamy grono profesjonalnych i doświadczonych księgowych, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem. Swoja ofertę dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe