Oferty sprzedaży spółek

Na portalach ogłoszeniowych coraz częściej pojawiają się oferty sprzedaży spółek. Nic w tym dziwnego. Ludzie zaczęli dostrzegać jak wiele mogą zyskać kupując gotowy podmiot gospodarczy zamiast tradycyjnie go rejestrować.

Należy zacząć od tego, że tradycyjna rejestracja spółek w Polsce jest procesem długim i skomplikowanym. Wymaga uzupełnienia wielu dokumentów i złożenia ich do należytych instytucji. Kwestie formalne związane z rejestracją spółki sprawiają, że przeciętnie zajmuje ona 3-4 tygodnie, a co więcej niejednokrotnie przeciąga się nawet do kilku miesięcy.

Kupno spółki ogranicza te obowiązki do minimum jakim jest podpisanie umowy spółki u notariusza. Dzięki temu naszą działalność możemy rozpocząć już w zaledwie jedną dobę.

Gotowa spółka posiada już wpisy do wymaganych urzędów, co potwierdzają jej numery NIP, KRS i REGON. Co więcej, wyposażona jest także w kompletną dokumentację oraz kapitał zakładowy.

Gotowe spółki na sprzedaż oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe