Usługa doradcza: zakup spółki

Biorąc pod uwagę zmiany dokonujące się na przestrzeni kilku ostatnich lat, zaobserwować można tendencję wzrostową jeżeli chodzi o liczbę nowopowstałych biur księgowych i podatkowych. Odkąd zmniejszono minimalny kapitał zakładowy w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością znacznie zwiększył się popyt na ich usługi. Główną przyczyną tej sytuacji jest fakt, że teraz każdy może stać się właścicielem firmy, zatem powstaje ich coraz więcej. Stanowi to ogromne przyspieszenie całego procesu rozpoczynania działalności i jednocześnie jest znacznym ułatwieniem dla przedsiębiorców.

Usługa doradcza: zakup spółki to jedna z tych usług z której klienci korzystają najczęstszej. Jest to prosty i szybki sposób na rozpoczęcie działań i wprowadzenie swojej oferty na rynek. Wystarczy że zgłoszą się oni do odpowiedniego biura, opowiedzą o swoich planach i pomysłach a specjaliści znajdą ofertę idealnie odpowiadającą ich potrzebom. Na tym ich pomoc się nie zakończy, jeżeli klient sobie zażyczy przeprowadzą oni w jego imieniu całą transakcję oraz zajmą się zmianą danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Usługa doradcza: zakup spółki to specjalność pracowników naszej firmy, którzy gwarantują sprawne przeprowadzenie całego procesu oraz zadowolenie klientów. Proszę samemu się przekonać!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe