Sprzedaż czystej spółki z o.o.

Rejestracja spółki z o.o. nie jest łatwa. Wymaga wypełnienia wielu dokumentów i złożenia ich w Krajowym Rejestrze Sądowym. Cały proces zakładania zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego wiele osób decyduje się na to, aby spółkę kupić. Teraz jest taka możliwość. Nasza firma oferuje sprzedaż czystej spółki z o.o.. Dzięki niej można szybko rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, nie czekając na rejestrację.

Spółki z o.o. jakie posiadamy zostały już założone i posiadają numery REGON, NIR oraz KRS. Jeśli kupisz właśnie u nas spółkę, to ominie Cię cały żmudny proces jej rejestracji. Nie będziesz musiał chodzić po urzędach i uzupełniać wielu dokumentów.
Nasze spółki są czyste. Choć zostały już założone, to nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają zadłużeń. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić, ponieważ sprzedaż czystej spółki z o.o. to proces całkowicie bezpieczny.

Dodatkowo nasze spółki mają zdolności kredytowe. Banki bowiem chętnie udzielają kredytów spółkom nie zadłużonym oraz posiadającym staż. Dlatego, jeśli będziesz chciał pożyczyć pieniądze, to będziesz miał taką możliwość.
Chcesz skorzystać z oferty „sprzedaż czystej spółki z o.o.”? Zadzwoń do nas, poznaj szczegóły i ciesz się z działalności własnej firmy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe