Sprzedam czystą spółkę

Spotykasz się często z ogłoszeniami zamieszczonymi w Internecie typu „sprzedam czystą spółkę”? Zastanawiasz się czy takie rozwiązanie jest opłacalne? Jak najbardziej! Każdy przecież chciałby zaoszczędzić czas i zająć się bardziej wartościowymi rzeczami niż stanie w kolejkach urzędowych. Jak wiadomo nikt też nie lubi formalności, więc ich pominięcie to naprawdę duża ulga.

Rozwiązanie „sprzedam czystą spółkę” zapewnia obie te rzeczy. Dodatkowo pozwala Ci nabyć gotowy podmiot gospodarczy, który przeszedł już proces rejestracji i został wyposażony w numery NIP i REGON. Można więc rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w ciągu dwóch dni- po dokonaniu jedynie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Jesteś już przekonany co do wybrania takiego wariantu? Skoro więc trafiłeś na tę stronę, może wybierzesz ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w sprzedaży spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, dokonaj alternatywnego wyboru i rozpocznij własny biznes! Zachęcamy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe