Sprzedam spółkę z dochodem

Jeśli interesuje Cię świat biznesu i finansów, jesteś przedsiębiorcom, prowadzisz własną firmę bądź dopiero planujesz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z oferta dotyczącą sprzedaży bądź zakupu firmy. Większość z podobnych propozycji wiąże się z podmiotami posiadającymi idealnie czyste historie gospodarcze co oznacza, że zostały zarejestrowane lecz nigdy nie podjęły aktywnej działalności.

Kiedy widzisz ofertę „sprzedam spółkę z dochodem” zapewne wydaje Ci się podejrzana- zupełnie niepotrzebnie. Często zdarza się, że przedsiębiorca, nawet jeśli prowadzi dochodowy biznes, chce bądź musi z niego zrezygnować. Przyczyn jest wiele: kłopoty osobiste, problemy zdrowotne, chęć zmienienia branży czy konieczność szybkiego pozyskania funduszy. Zakup takiego podmiotu do poważna i kosztowana inwestycja. Powinno się więc dokładanie przeanalizować sytuacje oferowanego przedsiębiorstwa i zbadać, czy nie posiada ono ukrytych zobowiązań bądź zadłużenia.

Jeżeli widzisz ogłoszenie „sprzedam spółkę z dochodem” i jesteś zainteresowany dokonaniem zakupu, powinieneś skonsultować się z doradcą gospodarczym bądź skorzystać z usług firmy świadczącej pośrednictwo.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe