Sprzedam spółkę z założonym kontem bankowym

W ostatnim czasie bardzo często można spotkać się z ogłoszeniem „sprzedam spółkę z założonym kontem bankowym”. Następnie bardzo często zgłaszają się do nas różne osoby z zapytaniem odnośnie tego, jak wygląda kwestia zakupu spółki już z założonym kontem bankowym, czy jest to bezpieczne i czy warto nabyć taki podmiot.

W skrócie możemy napisać, że zakup gotowej spółki, która już posiada założone konto bankowe jest bardzo korzystne dla nowego przedsiębiorcy. Jest to spowodowane tym, że osoba, która decyduje się na zakup gotowego podmiotu, chce prawdopodobnie za wszelką cenę uniknąć licznych formalności, które wiążą się z jej zakładaniem. Zatem kupując spółkę, następnie będzie trzeba założyć dla niej konto bankowe, a to z kolei wiążę się znowu z formalnościami i wnioskami…

Tak więc podsumowując, ogłoszenie „sprzedam spółkę z założonym kontem bankowym” – jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby rozpocząć własną działalność, ale jednocześnie chciałyby pominąć wszelkie kwestie formalne.

Osoby zainteresowane zakupem spółki z kontem bankowym, zapraszamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar