Sprzedam spółkę z kontem bankowym

Bardzo wiele osób zgłasza się do nas po poradę, że znaleźli ogłoszenie „sprzedam spółkę z kontem bankowym” i czy rozwiązanie to jest pewne i bezpieczne. Nasza odpowiedz praktycznie zawsze jest taka sama, a mianowicie – nigdy nie ma pewności czy dana spółka jest czysta i nie posiada żadnych zadłużeń, jeśli kupujemy ją od osoby fizycznej i prowadziła ona w przeszłości działalność gospodarczą.

W praktyce najczęściej okazuje się, że w pełni zaufać można podmiotom prawnym, które w swojej działalności zajmują się obrotem spółkami. Wówczas podmiot taki może zostać sprawdzony, a wszelkie dane odnośnie spółki otrzymujemy na papierze. Bardzo często w ofercie owych podmiotów znaleźć można różnorodne spółki i są to np.:
– nowe spółki,
– spółki stażowe,
– spółki z historią gospodarczą.

Z pewnością każdy przedsiębiorca dopiero planujący rozpocząć swoją działalność znajdzie dla siebie coś, co będzie odpowiadało jego oczekiwaniom. Jeśli zatem zainteresowało Państwa ogłoszenie „sprzedam spółkę z kontem bankowym”, koniecznie należy zapoznać się z naszą ofertą, gdyż posiadamy na sprzedaż już gotowe podmioty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe