Spółki z otwartym kontem bankowym

Czy słyszeli Państwo o nowym rozwiązaniu kierowanym do przedsiębiorców, którym są spółki z otwartym kontem bankowym? Mimo, iż rozwiązanie to pojawiło się już jakiś czas temu, wciąż trwają debaty na temat tego czy faktycznie jest ono takie korzystne dla przedsiębiorców.

Z naszego punktu widzenia bardzo ciężko to ocenić, ponieważ w swojej pracy trafiamy zarówno na osoby, które cały proces i wszelkie ewentualne formalności wolą zlecić firmie zewnętrznej, która zajmie się wszystkim w ich imieniu, jak również osoby, które zdecydowanie chcą cały proces rejestracyjny mieć pod kontrolą, aby na każdym etapie zakładania ich spółki mieć możliwość dokonania zmian.

Jest to z pewnością również kwestia tego, jakim czasem dysponuje potencjalny przedsiębiorca. Jeśli Państwu się nie spieszy, termin rozpoczęcia działalności nie jest tutaj priorytetem, a chcą mieć Państw wgląd w dokumenty na każdym etapie zakładania spółki, wówczas jak najbardziej dobrym rozwiązaniem okaże się przejście przez tradycyjny proces rejestracji spółki. Z kolei jeśli zależy Państwu na czasie i uniknięciu wszelkich formalności, zdecydowanie polecamy spółki z otwartym kontem bankowym.

W razie pytań, bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar