Sprzedam spółkę z o.o. półroczną

Na portalach ogłoszeniowych w kategorii podmiotów gospodarczych dominują ogłoszenia typu “sprzedam spółkę z o.o. półroczną”.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością od wielu lat cieszą się wciąż wzrastającą popularnością. Wpływa na to przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Tym samym wspólnicy mogą być spokojni o własny majątek w momencie, gdy prowadzona przez nich działalność zaczyna przynosić straty. Istotną zaletą tych jednostek jest również niewielki kapitał zakładowy, który wynosi 5 tysięcy złotych, a także fakt, iż założyć ją może niemal każdy.
Spółka z półrocznym stażem to podmiot zarejestrowany sześć miesięcy wstecz. Nawet tak krótki okres istnienia znacząco podnosi wiarygodność spółki, co przede wszystkim zwiększa jej zdolność kredytową, dzięki czemu ma ona o wiele większe szanse na zdobycie kredytów bankowych, dotacji unijnych, czy też innych form wsparcia finansowego.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek stażowych. Proponowane przez nas podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz pewny start.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar