Sprzedam spółkę 2 miesięczną

W sieci nie brakuje ogłoszeń typu “sprzedam spółkę 2 miesięczną”. Mimo stosunkowo niewielkiego stażu jest to bardzo korzystna oferta z punktu widzenia przedsiębiorcy. Nawet niedługi okres znacząco wpływa na atrakcyjność spółki, gdyż podnosi jej wiarygodność. Tym samym właściciel podmiotu ma o wiele większe szanse na pozyskanie dodatkowego wsparcia finansowego takiego jak dotacje unijne, czy też kredyty bankowe.

Decydując się na zakup spółki stażowej rozważnie jest wybrać spółkę całkowicie nową, co prawda gwarantuje rozwój wolniej niż, podmiot prowadzący niegdyś działalność, jednakże jest to wariant w pełni bezpieczny. Tym samym nie musimy obawiać się o żadne ukryte zadłużenia, czy też konsekwencje wynikłe z działań naszego poprzednika.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy nowe podmioty stażowe, które pozwolą Państwu szybko i bezpiecznie zaistnieć na rynku.
Namawiamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe