Sprzedam miesięczne spółki z o.o.

“Sprzedam miesięczne spółki z o.o.” to typ ogłoszenia, który niejednokrotnie można spotkać przeglądając polskie portale ogłoszeniowe. Wiele osób zastanawia się jakie korzyści wynikają z nabycia takiej jednostki. Po pierwsze, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi idealne rozwiązanie dla początkującego przedsiębiorcy. Założyć ją może niemalże każdy, a jej obowiązkowy kapitał zakładowy to jedynie pięć tysięcy złotych. Zasadniczą zaletą takiej spółki jest jednak ograniczona odpowiedzialność wspólników za jej zobowiązania. Oznacza to, że jej założyciel nie musi obawiać się o własny majątek, w razie gdy jego działalność popadnie w problemy finansowe.

Bardzo istotnym atutem miesięcznej spółki, jest jej staż. Nawet tak krótki czas, jak 30 dni znacznie podnosi jej wiarygodność. Tym samym jednostka taka ma większe szanse na pozyskanie dotacji unijnych, kredytów lub innych środków finansowych niż dopiero co zarejestrowana działalność.

W ofercie naszej firmy znajduje się wiele stażowych podmiotów gospodarczych. Oferowane przez nas spółki nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, dlatego też ich nabycie jest całkowicie bezpieczne, gwarantując tym samym pewny start Państwa biznesu.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe