Sprzedam spółkę z o.o. 12 miesięczną

Decydując się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego, zapewne niejednokrotnie przeglądali Państwo ogłoszenia, w których ich nadawcy oferują sprzedaż gotowych spółek stażowych.
“Sprzedam spółkę z o.o. 12 miesięczną” stanowi jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu podmiotami tego pokroju.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo atrakcyjna forma prowadzenia działalności gospodarczej zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy. Nie musi on bowiem obawiać się o własny majątek w przypadku gdy prowadzona przez niego firma zacznie popadać w poważne kłopoty finansowe. Dodatkowym atutem tego podmiotu jest jego niewielki kapitał zakładowy, czy też fakt,że założyć ją może niemalże każdy.

12 miesięczna spółka, to jednostka zarejestrowana rok wstecz. Okres ten znacznie podnosi jej wiarygodność w otoczeniu, którym działa. Ponadto staż spółki zwiększa jej zdolność kredytową. Tym samym ma ona spore szanse na pozyskanie dotacji unijnych, kredytów bankowych lub innych form wsparcia finansowego

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe