Roczne spółki na sprzedaż

Sprzedaż gotowych spółek w Polsce cieszy się sporą popularnością. Zakup gotowej spółki pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności. Proces zakupu spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie 2-3 dni.

Najczęściej oferowane na sprzedaż są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ponieważ są jedną z najczęściej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej. Spółki z o.o. posiadają wiele zalet, dlatego tak chętnie wybierane są przez przedsiębiorców w Polsce.

Roczne spółki na sprzedaż to idealna okazja do otwarcia własnego biznesu. Oferowane spółki posiadają kompletną dokumentacją oraz nadane mają niezbędne do prawidłowego funkcjonowania numery – NIP, REGON, KRS. Zakup spółki ze stażem zwiększa prawdopodobieństwo otrzymania kredytu. Instytucje finansowe zwracają uwagę na to, ile dana firma funkcjonuje na rynku.

Interesuje Państwa zakup gotowej spółki? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy zarówno nowe oraz kilkumiesięczne i kilkuletnie spółki na sprzedaż.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe