12 miesięczne spółki na sprzedaż

12 miesięczne spółki na sprzedaż oferowane są zazwyczaj przez firmy, takie jak nasza, które zajmują się świadczeniem usług na rzecz przedsiębiorców pragnących podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej.

W swojej ofercie od kilku lat posiadamy spółki stażowe, w tym 12 miesięczne spółki na sprzedaż. Są to podmioty, które zostały przez nas zarejestrowana w celu sprzedaży, w związku z czym nie posiadają żadnego zadłużenia ani ukrytych zobowiązań ponieważ nie prowadziły aktywnej działalności gospodarczej. Są to podmioty elastyczne, posiadają szeroki zakres pkd. Nasza firma oferuje nie tylko kompleksową sprzedaż polegającą na przeprowadzeniu całej procedury i przygotowaniu dokumentów, ale również aktualizację danych w KRS, która pozwoli dostosować zakupioną spółkę do potrzeb naszego klienta.

12 miesięczne spółki na sprzedaż to inwestycja, jednak dzięki stażowi zapewni ona nam zwiększenie szans na przyznanie dotacji ze środków unijnych lub pożyczki czy kredytu. Poprawi ona również nasz wizerunek w oczach potencjalnych klientów i inwestorów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar