Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2019

Ostatnimi czasy w sieci można znaleźć wiele ogłoszeń zatytułowanych “sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2019”, jako iż jednostki takie oferuje również nasza firma bardzo często spotykamy się z pytaniami odnośnie tego co zapewnia ich zakup.

Spółki z o.o. z 2019 roku to podmioty gospodarcze w pełni przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą, a więc dysponujące kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Podmioty te zostały zarejestrowane w bieżącym roku tak więc ich zakup jest w pełni bezpieczny. Jako, iż nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności gospodarczej mają czystą historię gospodarczą, a ich nabycie nie wiąże się z ryzykiem nabycia spółki z ukrytymi zadłużeniami.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem takiej jednostki zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy umówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe