Rejestracja spółki komandytowej 2019

Rejestracja spółki komandytowej 2019 jest o wiele mniej problematyczna niż jeszcze kilka lat temu. Wszystko dzięki możliwości przeprowadzenia jej w trybie S24. Oznacza to, że do rejestracji tego podmiotu wystarczy wyłącznie urządzenie z dostępem do Internetu. Dzięki platformie dostępnej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości wystarczy jedynie uzupełnić niezbędny formularz, program następnie samodzielnie generuje wszelkie wnioski i formularze i przesyła je do wymaganych urzędów.

Tradycyjna rejestracja spółki komandytowej wymaga dopełnienia szeregu formalności w wielu urzędach przez co może zająć nawet kilka tygodni. Decydując się na zdalny odpowiednik skracają Państwo ten czas do zaledwie jednej doby.

Jeżeli jednak pragną Państwo maksymalnie zredukować formalności związane z rejestracją zachęcamy Państwa do kupna gotowej spółki. Dostępne są one między innymi w ofercie naszej firmy. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły, a także odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe