Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest podmiotem najczęściej wybieranym jako narzędzie do poprowadzenia działalności gospodarczej. Wielu potencjalnych przedsiębiorców niestety rezygnuje z założenia własnej firmy w momencie, gdy dociera do nich jak wielu formalnościom muszą stawić czoła. Większość z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, iż niedogodności te można niemal całkowicie pominąć. Szansę na to daje zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, który przeszedł pełną rejestrację, a więc jest przygotowany by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że wyposażony jest w kapitał zakładowy, umowę spółki oraz numery NIP, KRS i REGON.

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2018 roku. Oferuję zupełnie nowe jednostki w pełni przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Decydując się na skorzystanie z mojej oferty Państwa jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. Jeżeli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar