Czysta spółka z 2018

Sprzedaż spółek stała się usługą bardzo popularną. Tym sposobem przedsiębiorcy chcą pominąć niedogodności związane z tradycyjną rejestracją firmy. Formalności związane z samodzielnym zakładaniem spółek niestety są skomplikowane i czasochłonne. Przedsiębiorcy muszą w tym celu uzupełnić liczne wnioski i formularze, a następnie złożyć je do należytych instytucji.

Kupując gotową spółkę obowiązki przedsiębiorców zostają ograniczone do minimum jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Po dopełnieniu tego obowiązku przejmują jednostkę, pod którą będą mogli niemal natychmiast poprowadzić działalność.

W sprzedaży gotowych spółek trudni się nasza firma. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie nowe spółki pozbawione historii gospodarczej zarejestrowane w roku bieżącym. Czysta spółka z 2018 roku zarejestrowana przez naszych specjalistów to gwarancja szybkiego i bezpiecznego startu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego nasi konsultanci przedstawią jej szczegóły.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe