Kupię spółkę zarejestrowaną w 2018

Jako firma, która działa na rynku od kilku lat, zaobserwowaliśmy zależność, że osoby zainteresowane nabyciem dla siebie spółki, często wystawiają w Internecie bądź w prasie ogłoszenia typu np. „kupię spółkę zarejestrowaną w 2018 roku”. Jest to jakieś rozwiązanie, ale postaramy się Państwu nasunąć pewne rozwiązanie, które okazuje się nieco bezpieczniejsze.

Otóż jak się okazuje obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm, których celem jest naciągnięcie swoich potencjalnych Klientów na spore sumy pieniędzy, nie gwarantując nic w zamian, bądź sprzedając im zadłużone jednostki gospodarcze, które nowego właściciela wpędzają w coraz to większe długi. W związku z tym, należy wnioskować, aby w momencie zainteresowania się opcją nabycia gotowej spółki – poszukać profesjonalnej firmy, która nie tylko taniej zaoferuje swoje usługi, da gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, ale również notarialne poświadczenie o braku zadłużeń.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem spółki, która zarejestrowana została w 2018 roku, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do kontaktu z naszym konsultantem, który dokładnie omówi naszą ofertę.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe