Sprzedam spółkę podlaskie

Zakładanie spółki i rejestracja jej, wiąże się z koniecznością wypełnienia wielu wymaganych dokumentów, które następnie trzeba zanieść do odpowiednich urzędów i czekać na zatwierdzenie. Jednak często zdarza się, że wniosek zostanie odrzucony z powodu błędu, który popełniliśmy w trakcie wypełniania. Dlatego właśnie tak wiele przedsiębiorców korzysta z zakupu gotowego podmiotu gospodarczego. To rozwiązanie sprawia, że procedura ta nie będzie ani czasochłonna, ani nie sprawi Państwu wiele problemów.

Gotowe jednostki gospodarcze warto poszukać w Internecie lub gazetach. Z roku na rok pojawia się coraz więcej firm, które zajmują się sprzedażą. Chcąc dotrzeć do jak największej części odbiorców zamieszczają swoje oferty w miejscach, gdzie potencjalni Klienci szukają informacji.

Czyste spółki posiadają wszelkie numery NIP, REGON, KRS oraz VAT, VAT-UE, dysponują kapitałem zakładowym, a także dokładnie sporządzoną umową. Jedynym zadaniem nabywcy jest złożenie podpisu na umowie.

Uważają Państwo, że to dobre rozwiązanie, aby zakupić swój podmiot gospodarczy. Nie warto czekać dłużej! Zacznij działać już dziś!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe