Usługi kadrowe

Większość przedsiębiorców nie wie o tym, jak ważne jest prawidłowe wypełnianie obowiązków wynikających z zatrudnienia pracowników. Często bagatelizują oni problem mając nadzieje, że mogą w późniejszym terminie dopełnić wszystkich formalności. Niestety z dnia na dzień rośnie liczba przedsiębiorców, którzy zagrażają bezpieczeństwu swojej firmy poprzez niewłaściwe wypełnianie obowiązków.

Oferujemy usługi kadrowe, czyli pomoc związaną z przygotowaniem właściwej dokumentacji (zatrudnienie pracownika oraz rozwiązanie stosunku pracy), wystawienie świadectwa pracy, rozliczenia w ZUS oraz US. Decydując się na pomoc doświadczonej kadry specjalistów Klienci mogą w pełni skoncentrować się na rozwoju własnej działalności. My odciążamy ich od wielu spraw wynikających z księgowości oraz kadr.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania współpracy z doświadczoną kadrą, która zadba o profesjonalizm przedsiębiorstwa. Każdy Klient naszego biura traktowany jest w sposób indywidualny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak różnorodne potrzeby mają właściciele firm. Pragniemy zaznaczyć, że cennik naszego biura jest elastyczny, co oznacza, że wycena uzależniona jest od ilości dokumentów, liczby pracowników czy też formy księgowości.