Usługi kadrowe

Większość przedsiębiorców nie wie o tym, jak ważne jest prawidłowe wypełnianie obowiązków wynikających z zatrudnienia pracowników. Często bagatelizują oni problem mając nadzieje, że mogą w późniejszym terminie dopełnić wszystkich formalności. Niestety z dnia na dzień rośnie liczba przedsiębiorców, którzy zagrażają bezpieczeństwu swojej firmy poprzez niewłaściwe wypełnianie obowiązków.

Oferujemy usługi kadrowe, czyli pomoc związaną z przygotowaniem właściwej dokumentacji (zatrudnienie pracownika oraz rozwiązanie stosunku pracy), wystawienie świadectwa pracy, rozliczenia w ZUS oraz US. Decydując się na pomoc doświadczonej kadry specjalistów Klienci mogą w pełni skoncentrować się na rozwoju własnej działalności. My odciążamy ich od wielu spraw wynikających z księgowości oraz kadr.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania współpracy z doświadczoną kadrą, która zadba o profesjonalizm przedsiębiorstwa. Każdy Klient naszego biura traktowany jest w sposób indywidualny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak różnorodne potrzeby mają właściciele firm. Pragniemy zaznaczyć, że cennik naszego biura jest elastyczny, co oznacza, że wycena uzależniona jest od ilości dokumentów, liczby pracowników czy też formy księgowości.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe