Obsługa kadrowo – płacowa firm Kraków

Obsługa kadrowo – płacowa firm Kraków to usługa, która związana jest bezpośrednio z księgowością i wykonywana może być za pomocą specjalistycznych programów samodzielnie przez właściciela przedsiębiorstwa lub zlecając sprawy związane z finansami i pracownikami zewnętrznym podmiotom.

Specjalista zajmuje się sporządzaniem umów o pracę, aneksów, zaświadczeń pracowniczych, dokumentacji i deklaracji do Urzędów Skarbowych i Zakładu Ubezpieczeń Skarbowych, przygotowywaniem niezbędnych formularzy, przeprowadzaniem konsultacji, korygowaniem nieprawidłowości, wykonywaniem obliczeń składników wynagrodzenia, wprowadzaniem informacji o zatrudnionym, zgłaszanie płatników, przygotowywanie raportów, ewidencjonowaniem urlopów itp.

Zewnętrzna obsługa jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwala ograniczyć koszta związane z administracją firmy, rzetelne i sprawne prowadzenie dokumentacji, a także wyręczenie pracodawcy w konieczności śledzenia zmian w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych.

Outsourcing jest usługa dostosowaną do indywidualnych potrzeb podmiotów gospodarczych, opierający się na nowoczesnych programach narzędziowych prowadzących do skutecznego działania na każdym polu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe