Sprzedam spółkę 3 miesięczną

„Sprzedam spółkę 3 miesięczną, spółka nigdy nie prowadziła działalności, ma czystą historię oraz kompletną dokumentację. Dzięki niej pozyskasz dotacje, otrzymasz kredyt i bez problemów znajdziesz partnerów”.

O takie ogłoszenie nie trudno, na portalach biznesowych aż roi się od firm oferujących stażowe spółki na sprzedaż. Czy jednak zamieszczający je są szczerzy wobec swoich potencjalnych Klientów? Jak najbardziej.

Oferowane spółki faktycznie posiadają czyste historie – są one zakładane pod sprzedaż, nie prowadzą więc żadnej działalności, są rejestrowane i wystawiane na sprzedaż. Nie gwarantują one pozyskania dofinansowania jednak znacznie zwiększają szanse przedsiębiorcy, podobnie jest w kwestii znalezienia partnerów. Staż budzi zaufanie, dla tych podmiotów jesteśmy właścicielami firmy która od kilku miesięcy radzi sobie na rynku, prosperuje i być może generuje zysk. O wiele bezpieczniejsze wydaje się nawiązywanie współpracy z takimi firmami niż z tymi, które dopiero zostały założone, a ich właściciel nie ma doświadczenia.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar