Biuro usług księgowych

Prawidłowe prowadzenie księgowości jest jedną z podstaw funkcjonowania firmy niezależnie od tego czy przedsiębiorca działa sam, zatrudnia kilka osób czy posiada duże przedsiębiorstwo. Podczas zakładania działalności, warto zastanowić się czy sprawy księgowe będziemy prowadzić samodzielnie, z pomocą księgowej czy biura rachunkowego. Szczególnie polecanym rozwiązaniem jest współpraca z firmą zewnętrzną. Dlaczego?

1. Oszczędzamy czas, ponieważ biuro usług księgowych wyręcza nas w prowadzeniu czasochłonnych rozliczeń księgowych, kadrowo-płacowych, a także reprezentuje przed urzędami na mocy ustanowionego pełnomocnictwa.
2. Otrzymujemy profesjonalną pomoc, ponieważ kadra zatrudniona przez biuro usług księgowych niejednokrotnie złożona jest z doświadczonych i kompetentnych księgowych, kadrowych i doradców podatkowych.
3. Zapewniamy bezpieczeństwo firmie, ponieważ profesjonalne biura rachunkowe posiadają Certyfikaty Ministra Finansów i obowiązkowe ubezpieczenie OC, które są niejako gwarancją prawidłowo wykonywanych rozliczeń.
4. Wybieramy tańsze rozwiązanie, ponieważ zatrudnienie księgowej wiąże się z wysokimi kosztami, ponieważ oprócz utrzymania stanowiska należy ponieść koszty związane z oprogramowaniem księgowym, fachowymi czasopismami czy szkoleniami w zakresie zmian w przepisach. W biurze usług księgowych płacimy za pakiet usług, który wybierzemy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar