Spółki z kontem w banku na sprzedaż

Na zakup gotowej spółki decyduje się coraz więcej osób. Tym sposobem chcą pominąć wszelkie formalności związane z tradycyjną rejestracją działalności gospodarczej. Samodzielne zarejestrowanie spółki wiąże z koniecznością uzupełnienia licznych formularzy, a następnie złożeniem ich do poszczególnych urzędów. Sprawia to, że założenie spółki trwa średnio kilka tygodni, a w razie wystąpienia problemów i nieprawidłowości może przeciągnąć się do kilku miesięcy. Zakup spółki zajmuje z kolei zaledwie jedną dobę i ogranicza się do złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. W przypadku, gdy spółkę zakłada cudzoziemiec niewładający w sposób płynny językiem polskim konieczna jest także obecność tłumacza przysięgłego.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Prócz obligatoryjnych elementów takich, jak numery NIP, KRS i REGON wyposażyliśmy nasze jednostki w konto bankowe. Konto firmowe jest niezwykle istotne, ponieważ zabezpieczy prywatne fundusze w przypadku kontroli skarbowej, jak również pomaga zaplanować dalszą aktywność spółki na rynku.

Jeżeli interesują Państwa gotowe spółki z kontem w banku na sprzedaż, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe