Spółka z kontem w banku na sprzedaż

Sprzedaż gotowych spółek z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Potencjalni przedsiębiorcy doskonale wiedzą bowiem, jak wiele formalności mogą pominąć decydując na kupno gotowej jednostki. Gotowa spółka pozwala natychmiast rozpocząć prowadzenie firmy, a wraz z tym daje możliwość by móc od razu generować zyski. Samodzielna rejestracja z kolei zajmuje kilka tygodni, przez które potencjalny przedsiębiorca musi bezczynnie czekać na możliwość podjęcia jakichkolwiek kroków w biznesie.

Decydując się na zakup gotowej spółki warto jednak zadbać by została wyposażona w indywidualny rachunek bankowy. Co prawda nie istnieje przepis, który nakazywałby przedsiębiorcy posiadanie osobnego konta w banku dla swojej firmy, jednak jest to bardzo roztropne, ponieważ w przypadku kontroli skarbowej nasze prywatne środki nie będą w żadnym stopniu zagrożone. Rozdzielenie finansów firmowych od prywatnego majątku daje również jasny obraz sytuacji finansowej firmy, a wraz z tym pozwala planować jej kolejne działania.

Jeżeli interesuje Państwa spółka z kontem w banku na sprzedaż serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przedstawią ofertę naszej firmy w tym zakresie.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe