Spółki z kontem bankowym

Usługa sprzedaży gotowych spółek z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna. Problematyczna rejestracja spółek sprawia, że przedsiębiorcy szukają skutecznego sposobu na pominięcie formalności z nią związanych. Kupując gotową spółkę przedsiębiorca nabywa podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Jednostka taka musi dysponować numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową. Kupno gotowej spółki ogranicza formalności związane z zakładaniem spółki do minimum, jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Kupując spółkę warto zadbać, aby jednostka ta dysponowała kontem w banku. Rozdzielenie finansów firmowych od środków prywatnych jest niezmiernie ważne, zwłaszcza w przypadku kontroli skarbowej. Pozwala to jednak również zaplanować dalsze wydatki i ocenić aktualną sytuację finansową firmy.

Nasza firma oferuje spółki z kontem bankowym na sprzedaż. Zapewniamy zupełnie nowe, czyste spółki zapewniające szybki i bezpieczny start. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe