Spółki z długami

Na rynku pojawia się wiele ofert sprzedaży spółki z długami. Coraz więcej osób chce taką spółkę sprzedać, ponieważ chce pozbyć się wszystkich swoich długów. Ale czy sprzedając taką spółkę naprawdę uwalniamy się od swoich wierzycieli?
Sprzedając spółkę z długami nie koniecznie uwalniamy się od swoich wierzycieli. Jeśli nasza spółka traci ciągłość finansową to zgłaszamy jej upadłość. Jeżeli w takiej sytuacji spółki z długami zostaną sprzedane, to naruszone zostanie prawo upadłościowe. Grozi za to nawet do roku więzienia. A osoby, które taką spółkę chcą od nas kupić to zazwyczaj zwykli oszuści, którzy deklarują, że za kilkadziesiąt tysięcy od nas spółkę odkupią i w ten sposób pozbędziemy się długów. To nie jest prawda. Choć nie jesteśmy już właścicielami spółki, to cały czas za jej zobowiązania odpowiadamy i w tym przypadku już nie majątkiem spółki, ale własnym, ponieważ spółka już żadnego majątku nie ma. Spółki z długami, która ogłosiła upadłość sprzedawać nie warto.

Nasza firma nie oferuje sprzedaży spółki z długami, ani jej także nie kupuje, pośredniczy tylko w takich transakcjach. W celu otrzymania większej ilości informacji i omówienia szczegółów skontaktuj się z nami. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać twój problem.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe