Spółka gotowa

Tradycyjna rejestracja spółek w Polsce jest czasochłonna i wiąże się z ogromną ilością formalności, które skutecznie zniechęcają do założenia firmy potencjalnych przedsiębiorców. Wielu z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, iż niedogodności te można niemal całkowicie zniwelować poprzez zakup gotowego podmiotu gospodarczego.

Spółka gotowa jest w pełni przygotowana by poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to, że w przeszłości przeszła niezbędny proces rejestracji, czego potwierdzeniem są jej numery NIP, KRS i REGON, będące dowodem na uzyskanie wpisu do poszczególnych rejestrów.
Podmioty te dysponują też kapitałem zakładowym oraz umową spółki. To właśnie podpisanie tego dokumentu będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Oferujemy czyste spółki, które nigdy wcześniej nie działały na rynku, dzięki czemu ich nabycie gwarantuje właścicielowi całkowicie bezpieczny start. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się z ofertą naszej firmy!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe