Zakładanie sp z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedno z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Na popularność tego podmiotu wpływa przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Ponadto do jej założenia uprawnieni są niemal wszyscy bez względu na kraj swojego pochodzenia. Spółki z o.o. nie może założyć wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o.

Zakładanie sp z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie ma wiele zalet toteż warto przemyśleć taką opcję. Niestety rejestracja spółki w stolicy może okazać się niezmiernie problematyczna i czasochłonna. Z tego powodu warto zdecydować się na zakup gotowej spółki zarejestrowanej w stolicy. Tym sposobem w przeciągu jednego dnia możemy nabyć spółke pod która możemy natychmiast poprowadzić działalność na rynku.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowane w stolicy na sprzedaż dostępne są w ofercie naszej naszej firmy. Jeżeli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe