S24 zakładanie spółek

W styczniu 2012 w życie weszła nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych, która w sposób znaczny ułatwiła rozpoczynanie swojej własnej działalności gospodarczej. Od tego momentu każdy przedsiębiorca decydujący się na założenie firmy posiada do wyboru dwie opcje rejestracji.

Pierwsza z nich nie była zmieniana w zasadzie od lat. Często wprowadzane są nowe przepisy, niewielkie poprawki ale właściwie nie ma wielkiej różnicy. Wciąż trzeba liczyć się z ogromem biurokracji i długim czasem oczekiwaniem na odpowiedzi z urzędu. Jest to proces uciążliwy i czasochłonny.
Nic więc dziwnego, że tak wielkim zainteresowaniem cieszy się drugie rozwiązanie, którym jest systemem s24 zakładanie spółek online. Jest to swoistego rodzaju rewolucja jeśli chodzi o tworzenie działalności z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki tej opcji możliwe jest rozpoczęcie funkcjonowania firmy już w dobę od momentu złożenia odpowiedniego wniosku. Stanowi to również znaczne uproszczenie, nie trzeba wypełniać skomplikowanych formularzy, całość została ograniczona do jednego, krótkiego, który uzupełnia się na stronie Ministerstwa
Sprawiedliwości.

Dzięki systemowi s24 zakładanie spółek stało się możliwe drogą elektroniczną w sposób bezproblemowy i szybki. Każdy kto jest upoważniony może dokonać założenia firmy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie za pomocą swojego komputera osobistego. W przypadku problemów z rejestracją spółki prosimy o kontakt z naszą Kancelarią. Konsultanci chętnie pomogą założyć własną działalność gospodarczą.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe