Spółka na sprzedaż

Spółka z o.o to bardzo popularna spółka kapitałowa posiadająca osobowość prawną. Może być utworzona w dowolnym celu, przez dowolną liczbę osób. Jej kapitał zakładowy nie musi być duży, dolną granicą jest 5 000 zł. Wszystko to sprawia, że spółka ta, jest bardzo często wybierana przez przedsiębiorców. Wiele osób chce ją posiadać, a my możemy w tym pomóc. Oferujemy spółki z o.o. na sprzedaż. Usługa to wprowadzona została z myślą o każdym, kto chce w jak najkrótszym czasie posiadać własna firmę.

Jeśli zakupisz spółkę z o.o. właśnie u nas, to już 1 – 2 dni od załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności można rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Nasze spółki są czyste, co oznacza, że nie prowadziły jeszcze żadnej działalności na rynku i nie mają żadnych zobowiązań. Sprawia to, że ich zakup jest całkiem bezpieczny, a dzięki niemu możesz jeszcze coś zyskać. Z tego względu, że spółki z o.o. na sprzedaż, na rynku już jakiś czas istnieją i nie mają zadłużeń, to łatwiej jest otrzymać kredyt w banku.

Spółka z o.o. – szybko, tanio, wygodnie – tylko u nas! Nie czekaj, skontaktuj się z nami, w celu omówienia dalszych szczegółów.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe