Sprzedam spółki z obrotami

Coraz częściej możemy spotkać ogłoszenia „sprzedam spółki z obrotami”. Osoby chcące zrezygnować z prowadzenia swojej firmy niekoniecznie muszą ją likwidować. Likwidacja spółki jest i pracochłonna, wymaga złożenia odpowiednich oświadczeń i wniosków. Sprzedaż spółki wiąże się nie tylko z mniejszą liczbą formalności, ale i ewentualnym zyskiem. W zależności od wielkości obrotów osiąganych przez spółkę ceny mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawia się wiele ofert dotyczących spółek z historią oraz chętnych do ich nabycia. Zakup spółki z obrotami wiąże się z korzyściami, takimi jak zwieszenie szansy na pozyskania dofinansowania czy przejęcie pewnej ugruntowanej już pozycji firmy na rynku. Trudno jest jednak znaleźć odpowiedni podmiot, który już prowadził działalność, a potencjalni nabywcy obawiają się wysokich kosztów oraz ukrytych długów czy zobowiązań.

Spółka z czystą historią

Nasza firma zachęca więc do nabywania spółek, które posiadają czystą historię, ponieważ jest to w stu procentach bezpieczne rozwiązanie. Przejęcie spółki z obrotami wiąże się z wieloma formalnościami, przedsiębiorca dokonujący jej zakupu musi zapoznać się z dotychczasowymi przedsięwzięciami, dokumentacją, wdrożyć się w stosowane rozwiązania oraz dokonać wielu korekt i aktualizacji. Po dokonaniu zakupu zostają na niego narzucone pewne ograniczenia czy zobowiązania, z których nie może się nie wywiązać, chociażby z uwagi na wcześniej podpisane umowy. Zakup spółki bez historii daje natomiast nieograniczone możliwości i szansę na zbudowanie firmy od podstaw, według swojego zamysłu.

Zainteresowanych zakupem czystej spółki, nowej lub stażowej, posiadającej notarialne poświadczenie o braku zadłużeń zachęcamy do współpracy. Przygotujemy dokumenty potrzebne do przejęcia udziałów spółki, umówimy termin spotkania u notariusza, dopilnujemy aby cały proces przebiegł z należytą starannością, bezproblemowo.

Zainteresowanych sprzedażą swojej spółki również zachęcamy do współpracy. Oferujmy możliwość zamieszczenia reklamy na naszej stronie i tym samym znaczne zwiększenie zainteresowana Państwa spółką.

Rejestracja spółki online

Klienci naszej Kancelarii mogą również skorzystać z pomocy w zakresie rejestracji spółki.
Oferujemy rejestrację spółki online. Istnieje możliwość również przeprowadzenia rejestracji spółki w biurze w Krakowie lub Warszawie.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS
▸▸▸Usługi księgowe

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe