Rejestracja spółki w 2018 roku

O tym jak problematyczne jest założenie spółki przekonało się już wielu przedsiębiorców. Rejestracja spółki w 2018 roku niestety nie została uproszczona stąd też osoby pragnące założyć własną działalność w większości przypadków decydują się na zakup gotowej spółki, czyli takiej która przeszła już proces ewidencyjny. Tym sposobem ich obowiązki zostają ograniczone do minimum, jakie stanowi złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Oczywiście musi odbyć się to w obecności notariusza.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Podmioty te wyposażone są w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy, umowę oraz kompletną dokumentację. Nasze jednostki nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności dzięki czemu ich zakup zapewni nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny start.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przedstawią jej szczegóły oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z tego zakresu.