Gotowe spółki z o.o. z 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mimo ogromnej ilości zalet z jaką wiąże się jej założenie niesie ze sobą jedną, potężną wadę. Stanowi ją procedura rejestracyjna, która wiąże się z koniecznością uzupełnienia szeregu dokumentów i złożenia ich do należytych instytucji. Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. trwać może nawet kilka tygodni. Na szczęście utrudnienia te może niemal całkowicie zredukować. Szansę na to daje zakup gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł pełną rejestrację, a więc jest w pełni gotowy by natychmiast poprowadzić działalność na rynku. Posiada numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z o.o. z 2018 roku na sprzedaż. Zapewniamy nowe, gotowe spółki z czystą historią gospodarczą. Kupując nasze jednostki otrzymasz gwarancję szybkiego, ale przede wszystkim także bezpiecznego startu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy omówią jej szczegóły!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe