Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa zakładanie

Nie od dzisiaj wiadomo i zapewne wielu z Państwa przekonało się o tym na własnej skórze, że tradycyjny proces rejestracji spółki jest skomplikowany i bardzo uciążliwy. Jest to spowodowane tym, iż wiążę się z koniecznością wypełnienia wielu wniosków oraz dokumentów. Niestety całkowite pominięcie tych niedogodności jest niemożliwe. Jedynym rozwiązaniem na szybkie rozpoczęcie działalności w formie spółki z o.o. jest zakup gotowej spółki.

Nabywając gotowy podmiot, przedsiębiorca otrzymuje podmiot, w ramach którego może prowadzić swoją firmę. Wówczas jedynym obowiązkiem przedsiębiorcy jest złożenie podpisu na umowie, a następnie dokonanie aktualizacji danych na umowie spółki.

Gotowa spółka jest wyposażona w numery takie, jak NIP, KRS, REGON i opcjonalnie VAT. Dodatkowo posiada również kapitał zakładowy i komplet wymaganej dokumentacji.

Rejestracja spółki w Warszawie ma bardzo duży wpływ na prosperowanie firmy, co okazuje się bardzo pomocne w początkowej fazie prowadzenia działalności. Spółka dzięki temu, że posiada swoją siedzibę w stolicy, ma znacznie większe szanse na pozyskanie Klientów oraz kontrahentów. Jest to spowodowane tym, że prestiżowa lokalizacja spółki znacząco podnosi jej wiarygodność na rynku.

Tak więc spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa zakładanie nie jest najlepszym możliwym wyjściem, ponieważ jest nim zakup gotowej spółki.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe