Prowadzenie kadr Warszawa

Celem naszej Kancelarii jest pomoc przedsiębiorcom w kompleksowym prowadzeniu księgowości. Staramy się, aby z pomocą naszych specjalistów mogli zadbać o sprawy pracowników. Z tego powodu do swojej oferty wprowadziliśmy prowadzenie kadr Warszawa, co pozwala zatroszczyć się o kwestie kadrowo-płacowe zatrudnionych.

W ramach naszej oferty świadczymy usługi, które pozwalają zadbać o sprawy związane z ZUS oraz US – przygotowujemy całą dokumentację związaną z rozliczeniami podatkowymi, zgłaszamy do ubezpieczenia, pomagamy w wyrejestrowaniu pracowników, sporządzamy listę płac. W ramach współpracy oferujemy również pomoc w kwestiach związanymi z zatrudnieniem pracowników – sporządzamy odpowiednią umowę oraz zapewniamy kompleksowe wsparcie w sprawach związanych z zakończeniem stosunku pracy.

Każdy nasz Klient może liczyć na indywidualne podejście, co pozwala w maksymalny sposób dopasować ofertę do jego potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma prowadzona jest w inny sposób i każdy właściciel ma inne wymagania dotyczące współpracy. My staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców stawiających na profesjonalizm.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe